Tokarki wzdłużne – szeroki wybór modeli

Solidność i niezawodność naszych produktów gwarantowana jest przez szwajcarską precyzję wykonania. Sprowadzamy tokarki wzdłużne zagranicznych producentów szwajcarskich, japońskich i niemieckich. W naszej ofercie znajdują się nie tylko najbardziej popularne automaty tokarskie ale i inne, mniej znane urządzenia wykorzystywane w przemyśle obróbki skrawaniem. Proponujemy Państwu sprzedaż automatów tokarskich cnc, wzdłużnych i poprzecznych. W asortymencie posiadamy części zamienne do oferowanych maszyn.

Automaty tokarskie wzdłużne

Oferujemy automaty tokarskie wzdłużne, które wyróżniają się bardzo wysoką produktywnością i trwałością. Maszyny zapewniają doskonałą jakość i precyzję wykonania danych elementów. Warto zaznaczyć, że zapotrzebowanie na tego typu urządzenia ciągle wzrasta. Automaty tokarskie wykorzystywane są głównie w warsztatach i zakładach przemysłowych, które zajmują się produkcją na wysoką skalę. Maszyny samoczynnie wykonują wszelkie operacje w zakresie skrawania. W sytuacji, gdy podczas prac zabraknie materiału, urządzenie od razu się zatrzymuje. Pracownik potrzebny jest jedynie na początku procesu, aby uruchomić maszynę. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie z wyboru urządzenia znajdującego się w ofercie naszej firmy handlowej Automaten Technik Polska. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.

Automaty tokarskie wzdłużne to funkcjonalność, wydajność i dokładność wykonania

Automat tokarski wzdłużny charakteryzuje się wysoką powtarzalnością i krótkim czasem produkcji. Wykorzystywany jest w wielu gałęziach przemysłu. To jedna z najbardziej popularnych maszyn, która umożliwia realizację wielu zadań. Automaty tokarskie to obrabiarki, które przeznaczone są do produkowania przedmiotów w sposób cykliczny, ciągły i samoczynny. Tego typu urządzenie jest funkcjonalne, wydajne i dokładne. Automaty tokarskie wzdłużne wyróżniają się wszechstronnością obróbki wynikającą, między innymi z dużej liczby osi liniowych. Maszyny zapewniają precyzyjne toczenie, wiercenie, gwintowanie czy frezowanie. Główne zastosowanie tego typu automatu tokarskiego to toczenie wzdłużne części o stopniowanych dowolnie średnicach i znacznych długościach. Realizacja wszystkich ruchów i czynności odbywa się za pomocą wału krzywkowego realizującego obrót ze stałą prędkością. Specjaliści z naszej firmy Automaten Technik Polska służą fachowym doradztwem i pomogą Ci wybrać odpowiedni automat tokarski wzdłużny do Twoich potrzeb!

Copyright © Automaten Technik Polska 2020.