Tuleje zaciskowe

Nasza firma handlowa Automaten Technik Polska przygotowała dla Klientów bardzo duży wybór, jeśli chodzi o tulejki zaciskowe do automatów tokarskich. Posiadamy sprawdzony i niezawodny sprzęt w bardzo korzystnych cenach. U nas zaopatrzysz się w części i urządzenia dostarczane od sprawdzonych producentów. Od samego początku stawiamy na wysoką jakość produktów oraz profesjonalną obsługę. Dzięki szybkiemu rozwojowi i systematycznemu wzbogacaniu asortymentu, zdobyliśmy uznanie w branży i wśród naszych Klientów. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości tuleje zaciskowe do tokarek. Zaopatrz się w najlepsze produkty znanych marek. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia oferowanych przez nas produktów!

Oferujemy Państwu również tuleje używane w stanie -jak nowe. Poniżej lista dostępnych tulei używanych.

Zestaw tulejek zaciskowych – zaopatrz się w produkty znanych marek

Tuleje zaciskowe dostępne w asortymencie Automaten Technik gwarantują solidność. U nas nabędą Państwo tuleje renomowanej szwajcarskiej firmy Neukomm. Skuteczny zacisk wokół obrabianych przedmiotów lub używanych narzędzi zapewnia swobodę i płynność pracy. Tulejki zaciskowe mogą być uchwytem podtrzymującym obrabiany materiał lub narzędzie. Na szeroką skalę tuleje zaciskowe wykorzystywane są z obrabiarkami, frezarkami i gwintownikami. Wysokiej jakości tuleja zaciskowa sprawdzi się perfekcyjnie m. in. do obróbki metalu, ale też w stolarce. W asortymencie Automaten Technik znajdą Państwo tuleje zaciskowe do wszystkich rodzajów tokarek i automatów tokarskich. Zachęcamy również do skorzystania z profesjonalnego doradztwa naszych specjalistów. Zatrudniamy pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy handlowej Automaten Technik Polska! Wszystkie oferowane przez nas tuleje zaciskowe do automatów tokarskich wyróżniają się dużą wytrzymałością. Gwarantujemy, że profesjonalny zestaw tulejek zaciskowych to pewna j akość i bezawaryjność, która miło Państwa zaskoczy.

Firma szwajcarska Neukomm SA istnieje od 1943 roku. Specjalizuje się w produkcji tulei zaciskowych do wszystkich rodzajów tokarek wzdłużnych i automatów tokarskich. Głównym produktem są tuleje z wkładkami z węglików spiekanych. Ostatnim szlagierem firmy są tuleje zaciskowe polimerowe pełne. Tuleje zaciskowe polimerowe są wynikiem wielu lat doświadczeń i prób firmy szwajcarskiej Neukomm SA i są produkowane jedynie przez tą firmę.

Tuleje zaciskowe wykonane są całe z polimeru. Polimer jest materiałem samosmarującym, mający niski współczynnik tarcia. Dzięki temu tuleja nie uszkadza materiału obrabianego i dolega bez luzu do niego. Zaciski ten można stosować do wszystkich materiałów jak tytan, stal nierdzewna, stal automatowa, mosiądz, włókno szklane. Zacisk jest bardziej podatny na zmiany kształtu i wymiarów obrabianych prętów. Współosiowość wynosi 0,01 mm. Okres używania zacisku z polimeru jest porównywalny z zaciskiem z HM i zależy od obrabianego materiału, parametrów obróbki, czynnika chłodzącego.

Materiał spełnia normy Eco – nie zawiera metali ciężkich. Istotną cechą jest również znaczące obniżenie kosztów.

Oferujemy zaciski wg standartowych norm dla prętów okrągłych, 6-kątnych i 4-kątnych.

Firma Neukomm SA ma certyfikat ISO 9001:2008.

Copyright © Automaten Technik Polska 2020.