Tokarki CNC

Tokarka CNC jest jedną z najczęściej wykorzystywanych maszyn w zakładach przemysłowych. Nasza firma Automaten Technik Polska oferuje urządzenia znanych i cenionych w branży producentów. Maszyny pozwalają uzyskać dokładnie wykonane elementy w bardzo szybkim czasie. Posiadamy asortyment, który zawiera wysokiej jakości maszyny, których cena jest bardzo atrakcyjna. Mamy na sprzedaż tanie, trwałe i skuteczne tokarki, które zwiększą efektywność pracy w Twoim zakładzie. Oferujemy również sprawdzone polskie urządzenia. Zapewniamy, że ich użytkowaniem będziesz mógł cieszyć się przez bardzo długi czas. W swojej ofercie mamy używane tokarki CNC. Dzięki urządzeniu nie tylko zwiększysz wydajność zakładu produkcyjnego, ale to również doskonałe rozwiązanie z punktu ekonomicznego. Sprawdzona i dobrej marki używana maszyna to same korzyści. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i kontaktu ze specjalistami. Wybierz odpowiedni automat tokarski do Twojego zakładu!

Automaty tokarskie CNC to kluczowa maszyna w zakładzie produkcyjnym

Automaty tokarskie pozwalają na uzyskanie skomplikowanych brył o odpowiednich kształtach i rozmiarach. Umożliwiają wykonywanie różnych cięć w metalu. Tokarka CNC to niezastąpione urządzenie w każdym zakładzie produkcyjnym. Zaznaczmy, że dzięki zastosowaniu układu ruchu głównego i pomocniczego możliwe jest przekształcenie banalnego walca w wyrób o konkretnych parametrach, właściwych kształtach i wgłębieniach. Tokarka działa w prosty sposób, na zasadzie umieszczonego na wale obrotowym kawałka materiału, zwykle w formie bryły obrotowej, która zostaje poddana działaniu noża tokarskiego o określonej grubości i kształcie, zamontowanego prostopadle do niej i wykonującego ruchy pomocnicze. Zaznaczmy, że obrabiarki CNC sterowane numeryczne i z elektronicznym wyposażeniem umożliwiają wykonywanie wielu identycznych wyrobów w krótkim czasie. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług oraz najlepszych maszyn, które sprawią, że praca w Twoim zakładzie będzie skuteczniejsza. Sprawdź automaty tokarskie CNC oferowane przez naszą firmę handlową Automaten Technik Polska.

Zaopatrz się w trwałe i niezawodne dźwignie zaciskowe

Oferowane przez nas dźwignie zaciskowe produkowane w firmie Ziegler GMBH wykonane są z bardzo dobrych gatunkowo materiałów. Jesteśmy przekonani o ich jakości i mamy pewność, że żadna dźwignia zaciskowa od tak renomowanego producenta nie ulegnie w krótkim czasie awarii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy handlowej Automaten Technik Polska.

Ziegler-Grupa miała swój początek w październiku 1966 roku, kiedy założyciel Fritz Ziegler w byłych stajniach rozpoczął projektowanie i wykonanie narzędzi wykrawających. Była to działalność jednoosobowa. Gdy w roku 1968 został stworzony pierwszy Airbus A300, dzięki wysokiemu poziomowi naszej jakości udało się dostarczyć parę elementów dla pierwszych 5 prototypów tych samolotów. Tak został nawiązany kontakt z przemysłem lotniczym. We wczesnych latach 70. rozpoczęliśmy korzystać z technologii NC, w momencie, gdy nawet duże firmy nie wdrażały tej techniki. Ta decyzja dała nam doświadczenie pozwalające na bardzo wczesnym etapie do wytwarzania skomplikowanych części.

Copyright © Automaten Technik Polska 2020.