Serwis maszyn przemysłowych – części do tokarek

Oferujemy szeroki wybór części zamiennych i elementów wchodzących w skład podzespołów tokarek, automatów tokarskich oraz ich osprzętu. Posiadamy części do automatów tokarskich krzywkowych, jak i części do tokarek CNC. Na życzenie klienta wyszukujemy potrzebne części mechaniczne i elektryczne. Zajmujemy się transportem zamówionych maszyn oraz dopasowujemy są pod indywidualne zamówienia. Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do automatów tokarskich wzdłużnych krzywkowych i cnc.

Jeśli szukasz części zamiennych do automatów tokarskich to zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Przygotowaliśmy bardzo bogaty asortyment sprawdzonych i trwałych produktów, które pozwolą na bezawaryjną pracę Twoich maszyn. U nas wysoka jakość idzie w parze z bezkonkurencyjną ceną. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. Jesteśmy pewni swojego asortymentu, dlatego możemy zapewnić Ci sto procent zadowolenia z zakupionych u nas części. Oferujemy szeroki wybór elementów zamiennych i wchodzących w skład podzespołów tokarek, automatów tokarskich oraz ich osprzętu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy handlowej Automaten Technik Polska!

Na życzenie Klientów wyszukujemy potrzebne części

W naszej firmie handlowej Automaten Technik Polska zaopatrzysz się również w części do automatów tokarskich krzywkowych, jak i części do tokarek CNC. Oferujemy również doskonałe pod każdym względem części do polskich maszyn. Zapewniamy, że u nas kupisz najlepsze elementy zamienne do tokarek. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników z długoletnim stażem pracy, którzy zapewniają profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich części do Twoich potrzeb. Na specjalne życzenie Klienta wyszukujemy również potrzebne elementy mechaniczne i elektryczne. Zajmujemy się transportem zamówionych maszyn. Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do automatów tokarskich wzdłużonych krzywkowych i CNC. Kup sprawdzone i docenione przez naszych Klientów części do swojej tokarki. Zachęcamy do kontaktu!

Części zamienne, tuleje zaciskowe i akcesoria dla:

 • Tokarki wzdłużne
 • Automaty tokarskie cnc
 • Podajniki prętów
 • Bechler
 • Citizen
 • Gildemeister
 • Hanwha
 • Index
 • Manurhin
 • Schuette
 • Skoda
 • Skoda
 • Tornos
 • Traub
 • Tsugami
 • Wickman
 • FMB / LNS
 • IEMCA

Ziegler

Ziegler-Grupa miała swój początek w październiku 1966 roku, kiedy założyciel Fritz Ziegler w byłych stajniach rozpoczął projektowanie i wykonanie narzędzi wykrawających. Była to działalność jednoosobowa.
Gdy w roku 1968 został stworzony pierwszy Airbus A300, dzięki wysokiemu poziomowi naszej jakości udało się dostarczyć parę elementów dla pierwszych 5 prototypów tych samolotów. Tak został nawiązany kontakt z przemysłem lotniczym.
We wczesnych latach 70. rozpoczęliśmy korzystać z technologii NC, w momencie, gdy nawet duże firmy nie wdrażały tej techniki. Ta decyzja dała nam doświadczenie pozwalające na bardzo wczesnym etapie do wytwarzania skomplikowanych części.

W zakresie części maszyn, przejęliśmy w roku 1993 produkcję dźwigni zacisku od byłego klienta, tworząc tym samym podstawy do obrotu częściami zamiennymi.
W przyszłości chcemy wzmocnić nasze kompetencje w produkcji skomplikowanych części i montaży, i nadal się rozwijać w celu stworzenia nowych relacji z obopólną korzyścią. W tym sensie, czekamy na kontakt z Państwem.

Neukomm SA

Firma szwajcarska Neukomm SA istnieje od 1943 roku. Specjalizuje się w produkcji tuleji zaciskowych do wszystkich rodzajów tokarek wzdłużnych i automatów tokarskich. Głównym produktem są tuleje z wkładkami z węglików spiekanych.
Ostatnim szlagierem firmy są tuleje zaciskowe polimerowe pełne.
Tuleje zaciskowe polimerowe są wynikiem wielu lat doświadczeń i prób firmy szwajcarskiej Neukomm SA i są produkowane jedynie przez tą firmę.

Tuleje zaciskowe wykonane są całe z polimeru. Polimer jest materiałem samosmarującym, mający niski współczynnik tarcia. Dzięki temu tuleja nie uszkadza materiału obrabianego i dolega bez luzu do niego. Zaciski ten można stosować do wszystkich materiałów jak tytan, stal nierdzewna, stal automatowa, mosiądz, włókno szklane. Zacisk jest bardziej podatny na zmiany kształtu i wymiarów obrabianych prętów. Współosiowość wynosi 0,01 mm. Okres używania zacisku z polimeru jest porównywalny z zaciskiem z HM i zależy od obrabianego materiału, parametrów obróbki, czynnika chłodzącego.

Materiał spełnia normy Eco – nie zawiera metali ciężkich. Istotną cechą jest również znaczące obniżenie kosztów.
Oferujemy zaciski wg standartowych norm dla prętów okrągłych, 6-kątnych i 4-kątnych.
Firma Neukomm SA ma certyfikat ISO 9001:2008.

Sprawdź naszą Ofertę

Copyright © Automaten Technik Polska 2020.