Radom ul. Londyńska 8 48 385 15 42
Polish English German Russian

Zapytaj o produkt

Dźwignie zaciskowe

Nasza firma handlowa Automaten Technik Polska zaopatruje zakłady przemysłowe i indywidualne osoby w wysokiej jakości dźwignie zacisku pochodzące od sprawdzonego i cieszących się dobrą opinią producenta. Posiadamy bardzo szeroki wybór niezwykle trwałych produktów w konkurencyjnej cenie. Dźwignia zaciskowa to bardzo ważny element w maszynach. U nas zaopatrzyć się można w dźwignie zacisku (tzw. piesków) i elementów wchodzących w skład wrzeciennika tokarek CNC i automatów tokarskich oraz osprzęt. Każdy Klient może liczyć na profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego produktu do swoich potrzeb. Specjaliści z naszej firmy handlowej Automaten Technik Polska są do Twojej dyspozycji. Posiadamy również części do automatów tokarskich krzywkowych, jak i części do tokarek CNC.

 

Loading ...

 

Zaopatrz się w trwałe i niezawodne dźwignie zaciskowe

Oferowane przez nas dźwignie zaciskowe produkowane w firmie Ziegler GMBH wykonane są z bardzo dobrych gatunkowo materiałów. Jesteśmy przekonani o ich jakości i mamy pewność, że żadna dźwignia zaciskowa od tak renomowanego producenta nie ulegnie w krótkim czasie awarii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy handlowej Automaten Technik Polska.

Ziegler-Grupa miała swój początek w październiku 1966 roku, kiedy założyciel Fritz Ziegler w byłych stajniach rozpoczął projektowanie i wykonanie narzędzi wykrawających. Była to działalność jednoosobowa. Gdy w roku 1968 został stworzony pierwszy Airbus A300, dzięki wysokiemu poziomowi naszej jakości udało się dostarczyć parę elementów dla pierwszych 5 prototypów tych samolotów. Tak został nawiązany kontakt z przemysłem lotniczym. We wczesnych latach 70. rozpoczęliśmy korzystać z technologii NC, w momencie, gdy nawet duże firmy nie wdrażały tej techniki. Ta decyzja dała nam doświadczenie pozwalające na bardzo wczesnym etapie do wytwarzania skomplikowanych części.